Витяжка Whirlpool WHVP 62F LT SD бежевий
Фото 4 |
Whirlpool WHVP 62F LT SD бежевий 2022 рік бежевий білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WHVP 62F LT SD бежевий
Усі ціни 8 →Вытяжка Whirlpool WHVP62FLTSD | 9 305 грн. |
Витяжка похила Whirlpool WHVP 62F LT SD | 7 508 грн. |
Витяжка похила Whirlpool WHVP62FLTSD | 11 538 грн. |
Whirlpool WHVP 62F LT SD | 17 179 грн. |
Витяжка Whirlpool WHVP 62F LT SD бежевий | 12 672 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Whirlpool WHVP 62F LT SD
Ціни на Whirlpool WHVP 62F LT SD |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WHVP 62F LT SD бежевий | від 7 508 грн. | 8 пропозицій | ||
Whirlpool WHVP 62F LT W білий | від 12 133 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →