Витяжка Whirlpool AKR 6390/1 IX нержавіюча сталь
Whirlpool AKR 6390/1 IX нержавіюча сталь |
|
Класичний представник середньорівневої кухонної витяжки, що вбудовується, з висувною панеллю. Модель відрізняється привабливим мінімалістичним дизайном, кнопковою панеллю управління, яка повністю ховається в неробочому стані, а також металевим жировловлюючим фільтром. Може бути хорошим вибором для кухонь невеликої площі (6-10 м²). Насамперед звернемо увагу, що кухонна витяжка Whirlpool AKR 6390/1 IX обладнана двигуном потужністю 240 Вт, який здатний підтримувати максимальну швидкість відведення повітря на рівні не більше 271 м³/год.
Але при цьому виробником передбачено три режими для регулювання поточної швидкості роботи пристрою. Управління режимами роботи та увімкнення/вимкнення підсвічування виконується за допомогою простої та надійної системи механічних перемикачів, які приховані у складеному положенні витяжки. Корпус має стандартну для великої побутової техніки ширину 60 см, легко вбудовується у підвісну шафу кухонного меблевого гарнітура, а також може повноцінно обслуговувати широкий асортимент газових/електричних плит або варильних поверхонь. Серед іншого виробником передбачена також можливість роботи пристрою в режимі рециркуляції, що позбавляє користувача необхідності підключати техніку до повітропроводу (діаметр 120 мм), але при цьому вимагає окремо докупити і встановити активний вугільний фільтр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKR 6390/1 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Вытяжка телескопическая Whirlpool AKR 6390 IX | 3 848 грн. |
Вытяжка Whirlpool Akr 6390/1 Ix | 4 490 грн. |
Whirlpool AKR 6390 IX | 4 035 грн. |
Витяжка Whirlpool AKR 6390 IX | 4 098 грн. |
Кухонная вытяжка Whirlpool AKR 6390/1 IX | 4 657 грн. |