Бойлер Willer AEV-10R Palermo
Willer AEV-10R Palermo |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer AEV-10R Palermo
Усі ціни 13 →Willer Willer AEV-10R Palermo | 3 579 грн. |
Водонагрівач WILLER AEV-10R Palermo | 3 579 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer AEV-10R Palermo | 3 050 грн. |
Водонагрівач willer aev-10r Palermo | 3 276 грн. |
Willer AEV-10R Palermo | 3 331 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Willer AEV-10R Palermo
Ціни на Willer AEV-10R Palermo |
---|---|---|---|---|
Willer AEV-06R Palermo | від 2 629 грн. | 12 пропозицій | ||
Willer AEV-10R Palermo | від 2 809 грн. | 13 пропозицій | ||
Willer AEVH-15R Palermo | від 3 180 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →