Циркуляційний насос Wilo Yonos PICO 30/1-8 7 м 2" 180 мм ( 4164020)
Очікується у продажу 15 384 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 4000; Напір (м): 7; Мін. t рідини (°С): -10; Макс. t рідини (°С): 95; швидкостей роботи: плавне регулювання; автоматичний режим роботи; дисплей; панель управління; Макс. споживана потужність (Вт): 75 |
Wilo Yonos PICO 30/1-8 7 м
2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м
4 м 1"
130 мм
2"
180 мм
4.74 м
6 м 1 1/2"
130 мм
1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 2"
180 мм
7 м 1 1/2"
130 мм
7 м 1 1/2"
180 мм
7 м
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4000 л/год
Макс. напір:7 м
Споживана потужність:75 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Yonos PICO 30/1-8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo Yonos PICO 30/1-8
Ціни на Wilo Yonos PICO 30/1-8 |
---|---|---|---|---|
Wilo Yonos PICO 25/1-4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 8 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos PICO 25/1-4 4 м 1 1/2" 180 мм | від 6 674 грн. | 25 пропозицій | ||
Wilo Yonos PICO 30/1-4 4 м 2" 180 мм | від 9 269 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos PICO 25/1-6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 8 512 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Yonos PICO 25/1-6 6 м 1 1/2" 180 мм | від 8 654 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Yonos PICO 15/1-6 6 м 1" 130 мм | від 8 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos PICO 30/1-6 6 м 2" 180 мм | від 8 055 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Yonos PICO 25/1-8-130 7 м 1 1/2" 130 мм | від 11 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos PICO 25/1-8 7 м 1 1/2" 180 мм | від 11 500 грн. | 1 пропозиція |