Трансмісійне мастило WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 205 л
WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 205L |
Вид трансмісії | АКПП | Тип | синтетичне | Об'єм | 205 л | Допуски виробників | BMW ETL 7045E/ETL 8072B/LA 2634/LT 71141 / MB 236.10/236.11/236.3/236.7 / | Дата додавання на E-Katalog | грудень 2015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Купити WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 205 л
|
| Трансмиссионное масло Wolf Vitaltech Multi Vehicle Atf 205 лПроизводитель: WOLF ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 50 096 грн. | | |
|
| Олива трансмісійна WOLF VitalTech Multi Vehicle ATF, 205л (8304361) 830436Трансмісійна олива Wolf VitalTech Multi Vehicle ATF - повністю синтетичний мастильний матеріал для АКП, створений на основі ретельно відібраних базових масел високого ступеня очищення, відповідає вимогам більшості американських, японських та європейських виробників. AISIN-WARNER: JWS 3309 • AISIN-WARNER: JWS 3314 • AISIN-WARNER: JWS 3... ще317 • ALLISON: TES 295 • BMW: ETL 8072B 3 AND +4 • FIAT: 9.55550-AV4 • FORD: MERCON V • FORD: WSS-M2C922-A1 • GM: DEXRON III-H • HONDA: ATF Z-1 236.11 • MB: 236.3 • MB: 236.7 • NISSAN: MATIC-K • NISSAN: MATIC-W • PSA: P/N Z 000169756 G 052533 • VW: G 052990 • VW: G 055025 Dsvavto.uaНовий магазин (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 47 112 грн. | | |
|
| Трансмиссионное масло Wolf Vitaltech Multi Vehicle ATF (205л.) AG-0232030AISIN-WARNER: JWS 3309 AISIN-WARNER: JWS 3314 AISIN-WARNER: JWS 3317 ALLISON : TES 295 BMW: ETL 7045E BMW: ETL 8072B BMW: LA 2634 BMW: LT 71141 CHRYSLER: ATF +3 AND +4 FIAT: 9.55550-AV4 FORD: MERCON V FORD: WSS-M2C922-A1 GM: DEXRON III-H HONDA: ATF Z-1 HYUNDAI: SP-III MB: 236.10 MB: 236.11 MB: 236.3 MB: 236.7 NISSAN: MATIC-K NISSAN: MATIC-W PSA: P/... щеN Z 000169756 TOYOTA: TYPE T-IV VW: G 052 055 VW: G 052 162 VW: G 052 533 VW: G 052 990 VW: G 055 025 Не можете определиться с маслом? Мы поможем сделать правильный выбор! Это займёт не более 5 минут. Оригинальный товар Avtopik.com.uaЗ нами 6 років (Одеса) Поскаржитись | 48 988 грн. | | |
Модификації WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF
Ціни на WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF |
---|
| WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 1 л | | від 339 грн. | 8 пропозицій |
| WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 5 л | | від 1 543 грн. | 9 пропозицій |
| WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 20 л | | від 5 384 грн. | 9 пропозицій |
| WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 205 л | | від 47 112 грн. | 3 пропозиції |
Динаміка цін на WOLF Vitaltech Multi Vehicle ATF 205 л