Струбцина Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-150 150 мм (3030000)
Відео 2Фото 6 |
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-150 150 мм
Швидкозатискна стубцина Wolfcraft EHZ PRO 100-150 (3030000) 3030000 | 1 211 грн. |
Швидкозатискна стубцина Wolfcraft EHZ PRO 100-150 | 1 211 грн. |
Струбцина керована однією рукою Wolfcraft EHZ Pro 100-150 (wr3030000) | 1 211 грн. |
Відеоогляди
Модификації Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-150
Ціни на Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-150 |
---|---|---|---|---|
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-150 150 мм | від 1 211 грн. | 3 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-300 300 мм | від 1 488 грн. | 4 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-450 450 мм | від 1 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-700 700 мм | від 1 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Pro 100-915 915 мм | від 1 871 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →