Струбцина Wolfcraft ES 22 Corner Clamp 22 мм (3051000)
Фото 9 |
Wolfcraft ES 22 Corner Clamp |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft ES 22 Corner Clamp 22 мм
Кутовий зажим Wolfcraft ES 22 (3051000) 3051000 | 446 грн. |
Кутовий зажим Wolfcraft ES 22 | 446 грн. |
Кутові затискачі 2 шт Wolfcraft ES 22 3051000 | 446 грн. |
Натягувачі кута Wolfcraft ES 22 2 шт. (wr3051000) | 446 грн. |
Натягувачі кута Wolfcraft ES 22 2 шт. (wr3051000) | 525 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →