Струбцина Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-150 150 мм (3020000)
Відео 1Фото 6 |
Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-150 150 мм
Швидкозатискна стубцина Wolfcraft EHZ Easy 75-150 (3020000) 3020000 | 779 грн. |
Швидкозатискна стубцина Wolfcraft EHZ Easy 75-150 | 779 грн. |
EHZ Easy 75-150 - Струбцина, керована однією рукою 150/390 Wolfcraft (3020 | 779 грн. |
Струбцина керована однією рукою Wolfcraft EHZ Easy 75-150 (wr3020000) | 779 грн. |
Відеоогляди
Модификації Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-150
Ціни на Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-150 |
---|---|---|---|---|
Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-150 150 мм | від 779 грн. | 4 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-300 300 мм | від 866 грн. | 4 пропозиції | ||
Wolfcraft 1 EHZ Easy 75-500 500 мм | від 1 003 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →