Лещата Wolfcraft 1 Simplex 60 3412099 65 мм / губки 68 мм
Wolfcraft 1 Simplex 60 3412099 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft 1 Simplex 60 3412099 65 мм / губки 68 мм
Зажимні тіски Simplex 60 Wolfcraft (3412099) 3412099 | 782 грн. |
Зажимные тиски Simplex 60 Wolfcraft 3412099 | 782 грн. |
Універсальні лещата Simplex 60 Wolfcraft (3412099) 3412099 | 782 грн. |
Затискні лещата Wolfcraft Simplex 60 мм (wr3412099) | 782 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →