Валіза Xiaomi 90 Points Suitcase 24
Відео 10Фото 11 |
Xiaomi 90 Points Suitcase 24 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi 90 Points Suitcase 24
Усі ціни 19 →Валіза Xiaomi Ninetygo PC Luggage 24 '' Blue (6970055340106) | 5 789 грн. |
Чемодан Xiaomi 90 points suitcase Blue Aurora 24 " | 5 800 грн. |
Чемодан Xiaomi 90 points suitcase Blue Aurora 24" | 5 800 грн. |
Чемодан Xiaomi Ninetygo PC Luggage 24 Wine Red 6972619238768/6941413216944 | 5 799 грн. |
Валіза Xiaomi RunMi 90 Points suitcase Aurora Blue 24" (XNA4007RT) | 5 887 грн. |
- Стильний; - зроблено досить якісно; - тихі коліщатка; - плавні замки; - TSA замок; - за свої гроші виглядає набагато дорожче. - ручка та коліщатка трохи з'їдають корисний простір; - трохи люфт ручка; - на вигляд масивний але місця всередині за фактом менше. Валентин К.: користуюся Xiaomi 90 Points Suitcase 20 кілька місяців |
Чудове виконання, добротний матеріал, дуже задоволений покупкою, рекомендую Не виявлено користуюся Xiaomi 90 Points Suitcase 20 місяць і більше |
Всесвітньо відомий бренд Xiaomi вже давно асоціюється не тільки з електронікою. Випускає компанія і валізи, пропонуючи за демократичною ціною стильні і акуратні вироби з пластику, одним з яких і є Xiaomi 90 Points Suitcase 24.
Міцний, надійний, легкий і маневрений
Валіза не боїться вологи, стійкий до деформацій, а завдяки 3-шарової композитної структурі краще захищений від подряпин. Висувна ручка зроблена з алюмінію. Внутрішні каркасні трубки телескопічної системи потовщені, що мінімізує люфт та забезпечує довговічність.
Модель оснащена 4 колесами, завдяки чому переміщати багаж по рівних поверхнях легко і зручно. Колеса виконані з каучукоподобного полімеру, який відрізняється зносостійкістю, хорошою амортизацією і низьким рівнем шуму. Тихим руху сприяють і кулькові підшипники, забезпечують до того ж відмінну маневреність валізи — колеса обертаються в будь-якому напрямку.
Ємність і захист
Всередині два великих відділення — на кожній кришці валізи. Одне з ременями (ідеально для одягу), інше — закривається блискавкою. На другому передбачено ще два додаткові сітчасті кишеньки (можна помістити гаджети, папка А4). Забезпечити збереження речей у будь-якій поїздці дасть змогу вбудований кодовий замок. Він підтримує стандарт TSA, спрощує проходження митниці в будь-якому аеропорту світу.
Чемодан повинен сподобається фанатам Xiaomi. До мінусів можна віднести лише відносно велика вага — 4 кг, але це обумовлюється матеріалом виготовлення.
Модификації Xiaomi 90 Points Suitcase
Ціни на Xiaomi 90 Points Suitcase |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 90 Points Suitcase 20 | від 3 655 грн. | 14 пропозицій | ||
Xiaomi 90 Points Suitcase 24 | від 5 541 грн. | 19 пропозицій | ||
Xiaomi 90 Points Suitcase 28 | від 6 599 грн. | 3 пропозиції |
Поверхня валізки перфорована і приємна на дотик. На колір більший антрацит/графіт. Ручки зверху та знизу зручні та пружні. Ручка, що висувається, може встановлюватися в 4х положеннях. Складається легко без зусиль. Є невеликий люфт, але сама міцна не гнеться. Також мінус цієї ручки сама конструкція знаходиться в другій половинці валізи. Трохи з'їдає і так невеликий корисний простір.
TSA замок зручний, номерки прокручуються легко. Небагато незручно вставляти змійки і замикати.
Коліщатка якісні, тихі, прогумовані. Якраз для покриття всередині аеропортів :) Але також як і з ручкою трохи виступають у салон і займають місце.
Усередині два відділення, які закриваються матерією. Виявив у себе плями по периметру на тканині, швидше за все від якогось проклеювання (навіть Xiaomi Китай не може бути ідеальним).
Разом. Валіза виглядає масивною і місткою, але по суті місця не так вже й багато. Хоча для ручної поклажі можливо і нормально. Також хочу відзначити, що за свої гроші він реально виглядає дорожче.