Змішувач Xiaomi Diiib Extracting Faucet DXMP001
Відео 3Фото 25 |
Xiaomi Diiib Extracting Faucet DXMP001 |
|
Змішувач може подавати невелику струмінь вгору, аналогічну питного фонтанчику, полегшуючи полоскання рота після чищення зубів. Є можливість перемикання між двома режимами подачі води: звичайний режим і режим душа
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Diiib Extracting Faucet DXMP001
Змішувач для раковини з висувним виливом Xiaomi DIIIB (DXMP003-T) DXMP003- | 3 099 грн. |
Xiaomi DiiiB DXMP001 STH0014015 | 3 199 грн. |
Змішувач для раковини з висувним виливом Xiaomi DIIIB (DXMP001) DXMP001 | 3 099 грн. |
Xiaomi DIIIB (DXMP003-T) STH0014017 | 3 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →