Змішувач Xiaomi Diiib U Yue Kitchen Faucet DXCF002
Фото 9 |
Xiaomi Diiib U Yue Kitchen Faucet DXCF002 |
|
Кухонний змішувач з гнучким поворотним виливом. Два режими роботи: душова і мелкодисперсная струмінь. "Магнітне" повернення шланга
Сенсор в комплект не входить, подача води здійснюється за допомогою важеля (джойстика)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Diiib U Yue Kitchen Faucet DXCF002
Кухонний змішувач з висувним виливом Xiaomi DIIIB (DXCF002) DXCF002 | 5 249 грн. |
Xiaomi DIIIB DXCF002 STH0014014 | 5 499 грн. |
Кухонний змішувач з висувним виливом Xiaomi DIIIB (DXCF004-T) DXCF004-T | 5 249 грн. |
Xiaomi DIIIB (DXCF004-T) STH0021449 | 5 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →