Змішувач Gappo G4398-11 (1037424)
Фото 6 |
Gappo G4398-11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G4398-11
Усі ціни 20 →Змішувач для кухні GAPPO хром/чорний G4398-11 під фільтровану воду | 5 291 грн. |
Змішувач кухонний із подвійним виливом GAPPO G4398-11 чорний латунь 103742 | 5 291 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G4398-11 на дві води з гнучким виливом, чорний/хр | 5 291 грн. |
Змішувач для кухні на дві води GAPPO G4398-11 з гнучким виливом, чорний/хр | 5 291 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4398-11 | 4 762 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →