Зарядний пристрій Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 50W (BHR6094GL)
Відео 1Фото 5 |
Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 50W |
|
Оригінальний брендовий бездротовий зарядний пристрій надвисокої потужності з активною системою охолодження та практичним зовнішнім дизайном. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на роботу з топовими смартфонами Xiaomi 12 та пізнішими моделями. Максимальна потужність бездротової зарядки може досягати 50 Вт, що дозволяє повністю зарядити акумулятор Xiaomi 12 Pro всього за 42 хв (за інформацією виробника).
Також підтримується міжнародний стандарт Qi потужністю до 10 Вт. Робота із зарядним пристроєм Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 50W максимально проста. Достатньо підключити девайс до зарядного пристрою за допомогою комплектного кабелю USB-C і процес передачі енергії почнеться автоматично. Ефективна відстань між бездротовою зарядкою Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 50W та задньою кришкою смартфона має бути мінімальною (бажано заряджати гаджет без чохла) і це особливо важливо при роботі на максимальній потужності. Вбудований безшумний вентилятор ефективно охолоджуватиме як саме ЗУ, так і смартфон. Безпека процесу заряджання забезпечується надійним комплексом захисних систем (захист від перегріву, від струмового навантаження, від статики та короткого замикання, від перегріву, від електромагнітних полів тощо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 50W
Усі ціни 12 →Зарядний пристрій Xiaomi Wireless Charger Stand 50W Black (BHR6094GL) | 1 993 грн. |
Зарядное устройство Xiaomi Wireless Charger Stand 50W Black (BHR6094GL) | 1 976 грн. |
Зарядний пристрій Xiaomi 50W Wireless Stand (BHR6094GL) чорний | 1 999 грн. |
Зар.пр. 220V безпровідний Xiaomi Mi Charging Stand 50W BHR6094GL | 1 999 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Xiaomi Mi 50W Wireless Charging Stand Black | 1 610 грн. |