Зарядний пристрій Xiaomi Mi Car Charger 100W (CC07ZM)
Відео 2Фото 10 |
Xiaomi Mi Car Charger 100W |
|
Універсальний високопродуктивний автомобільний зарядний пристрій з підтримкою популярних технологій швидкої зарядки, двома портами (USB A + USB-C), функцією паралельного обслуговування двох гаджетів, компактними габаритами, якісним комплектним кабелем USB-C -> USB-C та наочною LED-індикацією. Підтримує технології прискореної зарядки Quick Charge 2.0/3.0/4.0 та Power Delivery 2.0/3.0.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований на користувачів, яким потрібна надшвидка зарядка топових моделей смартфонів Xiaomi і ноутбуків, оснащених силовим портом USB-C. знизитись до 68 Вт. Зарядний пристрій Xiaomi Mi Car Charger 100W також підійде користувачам, яким необхідно регулярно вирішувати питання одночасної зарядки двох сумісних гаджетів автомобілі (наприклад, два смартфони або смартфон + планшет).
Інтелектуальна система керування автоматично встановлює потрібну напругу заряджання для кожного пристрою. Гаджети отримують стільки енергії, скільки їм необхідно для відновлення в найкоротший термін без ризику пошкодження. Наприклад, зарядка powerbank-акумулятора Mi Power Bank 3 ємністю 10000 мАгод займає лише 2 год 15 хв. Передбачено надійний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження струмом, перезарядження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Car Charger 100W
Усі ціни 10 →Зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Usb + USB-C 100W Black (CC07ZM) | 1 001 грн. |
Зарядное устройство Xiaomi Car Charger USB+USB-C 100W Black (CC07ZM) | 985 грн. |
Зарядний пристрій Xiaomi 100W Car (CC07ZM) CN Black | 999 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger QC3.0 67W 1USB 1Type-C | 899 грн. |
Xiaomi Mi Car Charger 100W Black (CC07ZM, BHR4460CN) 37970 | 982 грн. |
Відпав усередину роз'єм звичайний, тайп си при нагріванні відключається швидка зарядка Недорогий у порівнянні зі схожими Сильно дряпається, при підключенні оригінального шнурка айфон тайпсі відразу індикатор навантаження горить зеленим, інші кабелі світяться білим Александр Пигарев: користуюся Xiaomi Mi Car Charger 100W кілька місяців |
Технологічний прорив
Xiaomi презентувала Mi Car Charger 100W - автомобільний зарядний пристрій нового покоління, здатний не відставати від мережних зарядок за швидкістю зарядного процесу.
Потужність та універсальність
Зарядний пристрій включає два порти - USB A з Quick Charge 3.0 і вихідний потужністю до 18 Вт і USB type C, що пропонує до 100 Вт потужності зарядки. При одночасному використанні обох портів загальна потужність становить 68 Вт, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку.
Адаптивна інтелектуальна система
Mi Car Charger 100W оснащений розумною системою керування зарядкою, яка автоматично визначає оптимальну напругу для кожного підключеного пристрою, гарантуючи безпеку та ефективність. Вбудовані захисні механізми убезпечують від короткого замикання, перегріву та інших потенційних ризиків.
Інтуїтивна індикація
Відмінною особливістю є кольорова індикація, що дозволяє легко ідентифікувати поточний режим роботи пристрою. Індикатор світиться білим у режимі очікування, зеленим при малій зарядній потужності, синім при середній і помаранчевим при максимальній потужності.
Xiaomi Mi Car Charger 100W - це продумане та технологічне рішення для водіїв, які прагнуть максимально ефективно використовувати час у дорозі.