Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Видео 6Фото 22 |
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite |
|
Легкие и сравнительно недорогие беспроводные наушники-вкладыши класса True Wireless (TWS) с хорошей автономностью, сенсорным управлением, влагозащитой класса IP54 и комплектным кейсом для подзарядки. Производителем позиционируются как доступный продукт средней ценовой категории 2023 года, предназначенный для широкого круга пользователей, предпочитающих брендовые решения со сбалансированным соотношением функциональности и цены.
Улучшенная форма корпуса наушников гарантирует комфортную и надежную посадку в ушном канале. Стоит отметить, что форм-фактор вкладыша не обеспечивает хорошей шумоизоляции, поэтому полноценно использовать наушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite в шумном окружении будет сложно. Оба наушника оборудованы встроенными микрофонами с системой цифрового шумоподавления ENC и могут использоваться в режиме беспроводной гарнитуры hands-free для голосового общения в сетях сотовой связи и мессенджерах. Сопряжение с источником аудиосигнала, которым может стать любой смартфон/планшет/ноутбук, осуществляется по энергоэффективному интерфейсу Bluetooth 5.3 с рабочим радиусом 10 м. Обеспечивается безупречная стабильность соединений и низкие задержки, важные для просмотра видео. Заявлена полная совместимость с гаджетами, работающими под управлением Android и iOS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xiaomi.
Купить Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Все цены 91 →Навушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite White (BHR6919GL) | 699 грн. |
Навушники Redmi Buds 4 Lite (BHR6919GL) White | 999 грн. |
Наушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite White (BHR6919GL) BHR6919GL | 856 грн. |
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Black (BHR7118GL) BHR7118GL | 999 грн. |
Навушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite white | 990 грн. |
1 1 0 3 |
в цілому за свої гроші непогані Але їх треба обов'язково ПРИМІРЯТИ перед купівлею якісні, стильні ВЕЛИКІ, можна брати але тільки після примірки, звук і мікрофон теж не найкращі але як на мене норм за свою ціну і для мене це не так важливо antony noth: пользуюсь Xiaomi Redmi Buds 4 Lite менее месяца |
Хороші навушники гарний чистий звук,довго держать заряд,не дорогі,легкі та зручні після п'яти годин роботи вуха не болять. Звук,вага,ціна,тривалість роботи,зручність,надійність,захист від дощу,мікрофон з шумоподавленням В дуже голосних місцях не вистачає гучності,немає шумодава. Roman Volosin: пользуюсь Xiaomi Redmi Buds 4 Lite менее месяца |
За свої гроші чудова модель, особливо якщо користуватися навушниками з телефоном від Xiaomi Хороший варіант за ці гроші, велика автономність, хороший звук та гучність не поганий мікрофон цього буде достатньо щоб відповісти на дзвінок або прослухати голосове повідомлення, хороша збірка як навушників так і кейсу при падінні кейсу 2 раза зі стола на підлогу кейс навіть не почав люфтіти але до механізму відкривання всетаки потрібно ставитись акуратніше, швидке зєднання з телефоном, режим зменшення затримки звуку, здивувала захист від вологи навушник залили водою повністю але він продовжив прцювати достатньо було його просушити ( не рекомендую ризикувати) Деколи перебиває сигнал на відстані приблизно 8 метрів або при певних рухах, деколи не коректно відображається відсотки зарядки (в таких випадках достатньо нажати на один з навушників 5 раз і при сигналі поставити в кейс тоді все коректно буде показувати (це зазначено в інструкції)), за місяць користування кейс трохи поцарапся рекомендую купити тоді й чехол до навушників Владислав Микулин: пользуюсь Xiaomi Redmi Buds 4 Lite несколько месяцев |