Смартфон Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 56Фото 40 |
Тонкий смартфон зі середньобюджетної ліги мобільних пристроїв, випущений на заміну брату-близнюку Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Основна відмінність від попередньої моделі — новий процесор Snapdragon 778G в основі «підкапотної начинки» гаджета, виконаний за 6-нанометровим техпроцесом. Втім, він має аналогічну продуктивність 780-му «дракону» у попередника і теж оснащується вбудованим модемом 5G.
У базовій конфігурації смартфон має 6 ГБ «оперативки» і 128 ГБ місця на внутрішньому носії даних. У гібридний лоток можна встановити картку microSD об'ємом до 1 ТБ включно. Екран Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB/6GB представлений соковитою AMOLED-панеллю з розмірами по діагоналі 6.55 дюймів, роздільною здатністю трансльованої картинки Full HD+ (2400х1080 пікселів), частотою оновлення 90 Гц і отвором у верхньому лівому куточку під об'єктив 20 МП фронталки.
Ведучий 64 МП модуль основної камери мобільного пристрою виділений хромованим кільцем. Компанію йому на задній панелі склали 8 МП ультраширокий об'єктив і 5 МП макросенсор. У смартфоні є стереозвук, боковий дактилоскопічний сканер для розблокування апарату за відбитком пальця, ІЧ-порт і NFC-чип. Акумуляторна батарея гаджета ємністю 4250 мАгод підтримує процедуру швидкої 33-ватної зарядки. «З коробки» смартфон працює під управлінням ОС Android 11 з фірмовою надбудовою MIUI 12.5.
Купити Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 6 ГБ
Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite NE 5G 6/128GB Boba Black EU | 10 590 грн. |
Смартфон Xiaomi 11 Lite 5G NE 6/128GB Bubblegum Blue EU | 10 590 грн. |
Смартфон Xiaomi 11 Lite 5G NE 6/128GB Snowflake White | 10 590 грн. |
Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite NE 5G 6/128GB Peach Pink EU | 10 590 грн. |
2 2 2 8 |
Усі крім датчика наближення не працює датчик наближення. Його взагалі немає користуюся Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB/6GB кілька місяців |
Раджу апарат взагалі кращий за свою ціну, ігри тягне на максималочках 90фпс, камера топова, класний дизайн, не дивлячись на батарею на півтори доби вистачає Камера та процесор На максимальній яскравості починає трохи вигоряти дисплей як на всіх амоледах. користуюся Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB/6GB кілька місяців |
Користуюся цим телефоном 2 роки, працює все чудово. Багато пам'яті. Програми не гальмувати. Так що можете качати велику кількість програм. А також фото відео та музику. Легкий, не відчуваєш у руках. Камера. Більшість фотографій змащує. Відео більш чіткі ніж фото. І задня кришка зі скла, без нормального чохла, якщо впаде, посипиться. Фото прикріплю. Cheska Boiko: користуюся Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB/8GB більше року |
Тонкий і легкий, як пушинка
У флагманському сімействі Xiaomi 11 навіть чорт ногу зломить, адже за 2021 рік воно розрослось до небачених масштабів: тут вам і класичні флагмани, і Lite-версії, і моделі з приставкою «Т» в назві, і Mi 11 Ultra з додатковим дисплеєм і всілякими наворотами, і навіть прибулець Mi 11i без роду і племені. Що стосується Xiaomi 11 Lite 5G NE, зовні він є точною копією Xiaomi Mi 11 Lite і Mi 11 Lite 5G. Це смартфон, який хочеться довше тримати в руках і хвалитися їм друзям: ніжні барвисті забарвлення, плавні вигини, тонкий 6.8-міліметровий корпус і вага всього 158 г. У порівнянні з 200-грамовими масивними гаджетами, модель виглядає справжньою пушинкою. Тому її можна не ховати в чохол, хоча якщо все-таки таке бажання виникне — він входить в комплект постачання. Також заявлений захист корпусу IP53, але він максимум врятує від невеликих бризок, тому до водонепроникних моделей пристрій точно не належить.
На всі випадки життя
В цілому, у Xiaomi вийшов вдалий смартфон з приємною вартістю. За якість картинки відповідає 6.55-дюймовий AMOLED дисплей з підвищеною частотою розгортки 90 Гц, підтримкою HDR10+ і Dolby Vision. Тандем процесора Qualcomm Snapdragon 778G і графіки Adreno 642l дозволяє комфортно використовувати гаджет для роботи та розваг, в тому числі й для ігор. Обсягів пам'яті вистачить для повсякденних завдань, а якщо є бажання сховище можна розширити за допомогою карти пам'яті. Правда, слот тут гібридний — мабуть, для потрійного місця в невеликому корпусі не вистачило, тому доведеться вибирати між другою SIM-картою і microSD. Крім цього, є Wi-Fi 6, підтримка 5G, NFC-чип, ІЧ-порт для управління технікою, бічний сканер відбитків пальців і навіть стереозвук. А в питаннях автономності Xiaomi ніколи не скупилася: акумулятор місткістю 4250 мАгод забезпечує до 16 годин перегляду відео і до 104 години прослуховування музики, а також підтримує швидку зарядку потужністю 33 Вт. Погодьтеся, непогано для представника середнього цінового сегмента.
Камери в апарату такі ж, як в інших моделей Lite-серії. За селфі відповідає 20-мегапіксельна фронталка, а потрійна основна має незвичайне оформлення і складається з 64 МП датчика, 8 МП ультраширокого об'єктива з кутом огляду 119 градусів і 5 МП телемакро камери. Результат виходить гідний навіть при поганому освітленні, а спеціальні фільтри та ефекти відео (наприклад, нічний таймлапс, повільний затвор або відео з замороженим кадром) дають хороше підґрунтя для експериментів.
Модификації Xiaomi 11 Lite 5G NE
Ціни на Xiaomi 11 Lite 5G NE |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 6 ГБ | від 10 590 грн. | 4 пропозиції | ||
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 8 ГБ | від 11 290 грн. | 6 пропозицій |