Смартфон Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 68Фото 10 |
Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
2021 рік12 Seriesгарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, та 5 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:179 г
Ґрунтовна продуктивність. Великий AMOLED-екран 120 Гц. Захисне скло Gorilla Glass Victus. Потрійна основна камера з провідним датчиком на 108 МП. Тривала автономність. Швидка зарядка 67 Вт. ІЧ-порт.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 51 →Смартфон Xiaomi 12 8/128Gb Blue (Global) | 13 999 грн. |
Xiaomi 12 8/128GB Purple EU mj-055883 | 14 220 грн. |
Смартфон Xiaomi 12 8/128Gb Gray (Global) | 13 699 грн. |
Xiaomi 12 8/128GB Pink STH0014756 | 13 599 грн. |
Смартфон Xiaomi 12 8/128GB Gray | 18 484 грн. |
ще 20 пропозицій
Користуюсь кілька днів, сміливо раджу, насамперед, тим, хто шукає компактний розмір та кому важливою є ергономіка. Дуже зручний у руці, плюсом є вже поклеєна заводом плівка, та силікон чохол, що йде в комплекті, прозрачний тонкий та не слизкий. Дисплей бомба, швидкодія на високому рівні тут взагалі без питань. Гріється помірно, як всі певно, у повсякденних завданнях... в ігри не граю. Камеру повноцінно не тестував, але якість фото ввечері та темна година доби взагалі приємно порадували. Загалом все подобається, по аккумулятору, найбільше, при активному користуванні буде невелика нестача запасу, але тут все індивідуальне, і з урахуванням швидкісних бездротової та дротової зарядки, навряд чи це буде проблемою. Габаріті поки ніби і нічого Юрий Чух: користуюся Xiaomi 12 128GB менше місяця |
Телефон шустрій, глюки відсутні. Літає і не гальмує. Компактний, спритний. Якісний звук та чудова камера. Заокруглення на екрані. Досі не можу звикнути. Це його найбільший мінус. Це моя думка. Сергій Панченко: користуюся Xiaomi 12 256GB/8GB більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
anonim
27 січня 2022, 17:13
Флагман?! #
Где защита от влаги и пыли? Где качественная камера? Ещё не известно что со звуком. Это точно Флагман? Провальная модель. Придется ещё год ждать, следующую модель
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Xiaomi 12
Ціни на Xiaomi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ | від 13 300 грн. | 51 пропозиція | ||
Xiaomi 12 256 ГБ / 8 ГБ | від 14 379 грн. | 69 пропозицій | ||
Xiaomi 12 256 ГБ / 12 ГБ | від 16 280 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →