Смартфон Xiaomi 13 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 35Фото 26 |
В ієрархії Xiaomi моделі 13 Pro судилося зайняти перший рядок п'єдесталу пошани на момент анонсу смартфона під завісу 2022 року. Пристрій може похвалитися стрімголов швидким «залізом», висококласними екраном, неабиякими амбіціями в плані фото-і відеозйомки. Так, у серці моделі встановлений топовий восьмиядерний чіпсет Snapdrgon 8 Gen 2, який легко тягне будь-які завдання мобільного характеру.
Хороша підмога для впевненого обертання запущених програм - графіка Adreno 740 і цілих 12 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR5X. Ємність штатного сховища даних UFS 4.0 складає 256 ГБ. Однак слота розширення під картку microSD у смартфоні немає. Екран Xiaomi 13 Pro 256GB/12GB ґрунтується на OLED-матриці з технологією LTPO, що дозволяє гнучко змінювати кадрову частоту залежно від контенту, що відображається в діапазоні від 1 до 120 Гц.
По діагоналі дисплей розтягнули на 6.73 дюймів, картинка на нього виводиться у високій роздільній здатності 3200х1440 пікселів. Безпосередньо на екран помістили дактилоскопічний сканер для розблокування гаджета по відбитку пальця. Основна камера смартфона має формат «три по п'ятдесят» - тріо датчиків тильного фотомодуля знімають з роздільною здатністю 50 МП. Провідний сенсор 1-дюймового розміру також має оптичний стаб і оптику Leica, акомпанують йому ультраширик і телевізор.
Акумуляторна батарея пристрою ємністю 4830 мАгод заряджається по дроту від 120-ватного адаптера живлення, бездротова технологія заряджання акумулятора виробляється на високій потужності 50 Вт. Також модель отримала підтримку реверсивної бездротової зарядки. Корпус смартфона захищений від пилу та вологи відповідно до вимог стандарту IP68. А ще модель однієї з перших придбала підтримку Wi-Fi 7. Як приємний бонус апарат обладнали фірмовим ІЧ-портом.
Купити Xiaomi 13 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 46 →Смартфон Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic Black (Global) | 41 457 грн. |
Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic Black EU | 41 325 грн. |
Смартфон Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic Black (Global) | 40 682 грн. |
Смартфон Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic Black | 41 848 грн. |
Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic Black CG-00000004323 | 40 899 грн. |
Різниця в тому, що через рік два ти сяомі за скільки продав і для порівняння айфон і зрозумієш різницю у що потрібно вкладати свої гроші Потужний Ціна |
За 700 $ телефон непоганий. Купував на аліку Китай версію. IP68 - хороша основна камера і просто офігенний телевізор. Не поганий дизайн живою дуже дорого виглядає смарт.
Нарешті процесор який не гріється 3 роки чекав. Дуже соковитий екран 120 герц. Перший і, напевно, найдивніший недолік це ціна. У нас на ринку він дуже дорогий. За такі гроші можна взяти самсун ультра або айфон 14 про. Взагалі думаю люди точно не готові платити за сьяомі такі гроші.
Далі мені не зрозуміло як так вийшло, що він стоїть як Samsung і епл, але при цьому фронталка знімає як [censored]. Найцікавіше що потанціал у неї є справа в софті, 1080 30 кадрів, ви серйозно? Екран начебто топ все дуже флагманською але є але тач біля екрану дивний, в іграх тих же реагує якось дивно з підтупами і це точно не шлюб багато хто на це скаржиться. FiX ChanneL: користуюся Xiaomi 13 Pro 256GB/12GB менше місяця |
Модификації Xiaomi 13 Pro
Ціни на Xiaomi 13 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 13 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 32 128 грн. | 46 пропозицій | ||
Xiaomi 13 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 36 319 грн. | 24 пропозиції |