Смартфон Xiaomi 13 Lite 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 8Фото 20 |
Смартфон солідного середнього рівня з продуктивною апаратною платформою, якісним AMOLED-екраном та непоганим набором камер. Робота моделі налагоджена під проводом восьмиядерного процесора Snapdragon 7 Gen 1. Оперативної пам'яті в смартфоні є 8 ГБ, ємність внутрішнього сховища даних складає 256 ГБ. Слота розширення конструкції мобільного пристрою немає. Xiaomi 13 Lite 256GB/8GB впевнено справляється з виконанням завдань повсякденного характеру, тягне ігри та добре проявляє себе в режимі багатозадачності.
Передню панель корпусу смартфона займає AMOLED-екран з розмірами по діагоналі 6.55 дюймів, роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів та підвищеною частотою оновлення 120 Гц. У верхньому сегменті дисплея видно довгастий виріз під подвійну селфі-камеру, яка об'єднує провідний сенсор зображення на 32 МП і 8 МП датчик глибини. Також модель обзавелася подвійним фронтальним фотоспалахом.
Тильна камера у мобільного пристрою трикомпонентна - 50 МП основний сенсор, 8 МП ультраширик та 2 МП макромодуль. За автономну роботу смартфона відповідає акумуляторна батарея ємністю 4500 мАгод з підтримкою функції швидкої зарядки потужністю 67 Вт (з нуля до 100% приблизно за 40 хв.). Залежно від регіону продажу модель може бути обладнана чіпом NFC. З іншого в оснащенні девайса є підекранний дактилоскопічний сканер, стереодинаміки з Dolby Atmos, бездротовий модуль Wi-Fi 6.
Купити Xiaomi 13 Lite 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 14 →Xiaomi 13 Lite 8/256 Pink | 14 999 грн. |
Смартфон Xiaomi 13 Lite 8/256 Gb Blue Approved Вітринний зразок | 12 705 грн. |
Xiaomi 13 Lite 8/256GB Pink | 14 999 грн. |
Смартфон Xiaomi 13 Lite 8/256 Gb Blue Approved Витринный образец | 12 578 грн. |
Смартфон Xiaomi 13 Lite 8/256GB Lite Pink (Open box) | 13 999 грн. |
Камера
Плавність Продуктивність вага Захист від води TheGreenMark: користуюся Xiaomi 13 Lite 256GB/8GB менше місяця |
Гарний смартфон купував дружині на подарунок. Гарно робить фото, приємний дизайн, яскравий дисплей. Залізо для такої цінової категорії пристойне. Серед мінусів саме для мене це оболонка MIUI та відсутність стерео динаміків. Камера, дизайн, екран Звук зовнішніх динаміків Влад Реплюк: користуюся Xiaomi 13 Lite 128GB кілька місяців |
Можна купити за таку ціну хороший телефон Хороший процесор, не гріється, хороша камера, хороший мареріал, хороша плавність і буде оновлятися ще довго Немає недоліків |
Модификації Xiaomi 13 Lite
Ціни на Xiaomi 13 Lite |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 13 Lite 128 ГБ / 8 ГБ | від 13 686 грн. | 24 пропозиції | ||
Xiaomi 13 Lite 256 ГБ / 8 ГБ | від 12 578 грн. | 14 пропозицій |