Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 49Фото 20 |
5G-модифікація «народного» середньобюджетника Redmi Note 10 зі ставкою на доступність широкій аудиторії. Варто відзначити, що відмінностей від базової «десятки» у смартфона чимало. По-перше, екран. Замість AMOLED-матриці тут встановлена традиційна IPS-панель, але зі збільшеною частотою оновлення 90 Гц. Розміри дисплея по діагоналі складають 6.5 дюймів, роздільна здатність – FullHD+ (2400х1080 пікселів).
Друга важлива відмінність – «залізна» платформа. Смартфон працює на чолі з восьмиядерним процесором MediaTek Dimensity 700 5G і має в своєму розпорядженні 4/64 ГБ пам'яті (слот розширення при цьому суміщений з одним з посадкових місць під SIM). Основна камера у Xiaomi Redmi Note 10 5G 64GB «триока»: 48 + 2 + 2 МП. Фронтальна камера на 8 МП знаходиться в острівному отворі по центру верхньої частки екрану. За автономну роботу девайса несе відповідальність акумулятор на 5000 мАгод, що заряджається в прискореному темпі 18 Вт. Комунікаційну сторону моделі розкривають фірмовий ІЧ-порт, NFC-чип, адаптери Wi-Fi 5 і Bluetooth v 5.1. На додачу смартфон озброїли боковим сканером відбитка в кнопці вмикання.
Купити Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64GB Graphite Gray EU | 5 090 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 5G 128Gb 4Gb Chrome Silver Xiaomi Redmi Note | 4 613 грн. |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64Gb Graphite Gray | 5 599 грн. |
Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64gb NFC Blue 6.5" 5000mAh (19 | 7 268 грн. |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64Gb Chrome Silver | 5 599 грн. |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64Gb Nighttime Blue | 5 599 грн. |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64Gb Aura Green | 4 299 грн. |
2 1 4 1 |
Телефон гірший, ніж його попередник. До цього користувався Redmi Note 8t -Ємний акум; -Достатній пам'яті; -Сучасні стандарти USB-C та наявність NFC-чипа; -90 Герцовий екран (хоча мені здається що вони використовують 30 і 60Гц замість 60 і 90Гц) -Майже немає захисного скла на цю модель; -Сканер відбитка встановлений збоку, і постійно намагається рахувати відбиток, навіть коли ви просто тримаєте його в руці; -Основна та фронтальна камери гірше ніж у Redmi Note 8t; -Слабкий ліхтарик і сильно випирає модуль камери, який постійно припадає пилом; -Управління жестами не завжди спрацьовує коректно. Maksym: користуюся Xiaomi Redmi Note 10 5G 64GB кілька місяців |
Вирішив змінити свій старий хуавей, куплений два роки тому, але потужніший, але бюджетніший смартфон. Хотілося купний дисплей, від 6.2 дюйма, середній процесор та відсутність фризів у роботі. Ця модель сподобалася із оглядів, і я ризикнув. У коробці був добротний чохол та зарядка із проводом. Зарядка до речі на 33 Ват, так що телефон заряджається дуже швидко. Буває вранці встаю, і згадую, що забув увечері на зарядку поставити, то поки я вмиваюся і збираюся, у мене телефон до 70-80 відсотків заряджається. Так і їду працювати. Дуже подобається плавність роботи. Жодних фризів, лагів, зависань. Все дуже швидко відкривається та запускається. У порівнянні з минулим смартфоном – небо та земля. Пристойна камера, причому вночі також. Я думав буде значно гірше. І, до речі, зйомка відео теж радує, стабілізація хоч і електронна, але дуже ефективна, я задоволений. Ігри запускає на ура, і навіть на вимоких налаштуваннях не спостерігаю гальм, хоча найкомфортніше грати на середніх. З мінусів висловлю у бік яскравості екрану. Мені її не вистачає, і подекуди сильно. Особливо коли відпочиваєш із дітьми на природі, світить сонце, і тобі треба сфотографувати дружину з дитиною. У такі моменти доводиться прикладати руку і створювати тінь, тому не видно взагалі нічого. Немає індикатора подій (в екрані). Слабка якість динаміка. В іншому все супер. Корпус приємний, добре зібраний, ціна приємна, все дуже і дуже добротне і якісне. Якби не яскравість екрану, поставив би усі 5 зірок. Справді гарна камера, без перебільшення. У тому числі зйомка відео. Хороше збирання, приємно тримати в руці. У комплекті йде чудовий чохол. Вкрай спритний за свої гроші, швидко запускає програми, легко справляється з іграми, дуже швидко і приємно гортає. Екран на 90 герц. Це плюс коли включаєш 60, а потім ставиш 90 і порівнюєш. Починаєш розуміти у чому прикол таких екранів. Цілком собі довгоживучий акумулятор, до того ж ще й із дуже швидкою зарядкою. Яскравість екрану мало для сонячного дня. Немає індикатора сповіщень. Слот під сімку гібридний, так що або дві сімки або одна сімка і карта пам'яті. Не дуже якісний динамік (він до речі один, ті стерео звуку тут немає). Kiril92: користуюся Xiaomi Redmi Note 10 5G 64GB менше місяця |
Гарний телефон за свої гроші Телефон працює, для свого часу чудово, є у подруги користувався ним місяць, працює відмінно, але не для ігор _ Процесор, створений не для ігор раніше був нормальний а зараз застарів den9chik: користуюся Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB/4GB менше місяця |
Модификації Xiaomi Redmi Note 10 5G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 10 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 299 грн. | 7 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 55 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 6 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |