Смартфон Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 7Фото 24 |
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:192 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 59 →Смартфон Xiaomi Redmi 13C 6/128Gb Midnight Black (Global, no NFC) | 4 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 6/128GB Green EU 5021131063orig | 4 899 грн. |
Xiaomi Redmi 13C 6/128Gb black Global Version | 5 090 грн. |
Xiaomi Redmi 13C 6/128GB Midnight Black EU 5021130964orig | 5 473 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 6/128Gb Midnight Black (Global, no NFC) | 4 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Завважаю, що раніше я мав Redmi Note9... То ж порівнюю дану модель зі старим апаратом. Яскравість екрану - набагато зручніше при яскравому світлі.Плавність прокрутки та чутливість екрану. Бокова панель розблокування екрану. Зовнішній вигляд. Main камера - 50 МгПікс. ажніяк не відрізняється від 48-и у старому ф-ні. Значно гірша звукова карта по частотним характеристикам. Lesik Machynsky: користуюся Xiaomi Redmi 13C 128GB/6GB менше місяця |
Таке враження, що www.ek.ua трохи лукавити щодо "оптичної стабілізації" цього девайсу. Немає пропозицій у магазинах, де б за описом згадувалося саме про неї. Все саме наприклад, що стосується бюджетної Xiaomi Зарозумілість публікації щодо технічних характеристик |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi 13C
Ціни на Xiaomi Redmi 13C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 285 грн. | 187 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 607 грн. | 59 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 13C 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 049 грн. | 181 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →