Лампочка Videx C37e 7W 4100K E27 (VL-C37e-07274)
Videx C37e 7W 4100K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx C37e 7W 4100K E27
Усі ціни 12 →Лампа Videx LED C 37 Е 7W 540LM 4100K E27 24957 | 63 грн. |
Світлодіодна лампа LED Videx C37e 7W E27 4100K (VL-C37e-07274) | 70 грн. |
Світлодіодна лампа Videx C37 7W-E27-4100K VL-C37e-07274 | 63 грн. |
Лампочка VIDEX LED C37e 7W E27 4100K 220V (VL-C37e-07274) VL-C37e-07274 | 132 грн. |
Лампа LED C37e 7W 4100K E27 220V, 24957, Videx | 70 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →