Powerbank XO PR143
Фото 5 |
XO PR143 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XO PR143
Усі ціни 16 →Зовнішній акумулятор (павербанк) XO PR143 10000mAh Black | 741 грн. |
Універсальна мобільна батарея XO PR143 10000mAh 22.5W Black PR143 Black | 414 грн. |
XO XO PR143 - 10000 mAh PD20W + QC22.5W Black | 469 грн. |
Повербанк XO PR143 10000 mAh Black (6848760) | 469 грн. |
Батарея універсальна XO PR143 10000mAh 22.5W Black (PR143Black) PR143Black | 469 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації XO PR143
Ціни на XO PR143 |
---|---|---|---|---|
XO PR143 | від 349 грн. | 16 пропозицій | ||
XO PR144 | від 527 грн. | 29 пропозицій |