Графічний дисплей XP-PEN Artist 22 (2nd gen)
Відео 26Фото 6 |
XP-PEN Artist 22 (2nd gen) ArtistsRGB > 120% |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP-PEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP-PEN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XP-PEN Artist 22 (2nd gen)
Усі ціни 12 →Планшет-монітор XP-Pen Artist 22 (2nd Generation) Black (ArtistCD220FEU) | 30 700 грн. |
Графический монитор XP-PEN Artist CD220FEU (2nd Gen) (Black) | 30 800 грн. |
Планшет-монитор XP-Pen Artist 22 (2nd Generation) Black (ArtistCD220FEU) A | 30 800 грн. |
Планшет-монітор XP-Pen Artist 22 (2nd Generation) Black (ArtistCD220FEU) A | 30 800 грн. |
XP-Pen Планшет-монітор XP-Pen Artist 22 (2nd Generation) Black (ArtistCD22 | 30 800 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →