Ліхтарик Yajia YJ-1898-1
Yajia YJ-1898-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yajia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yajia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yajia YJ-1898-1
Yajia YJ-1898 1W | 144 грн. |
Налобний світлодіодний ліхтарик YAJIA YJ-1898-1 акумуляторний 13 LED 2 реж | 299 грн. |
Ліхтар налобний акумуляторний LED Yajia YJ-1898-1 Black | 299 грн. |
Акумуляторний ліхтар налобний Yajia YJ-1898-1 на 2 режими Black | 299 грн. |
Ліхтар налобний Luxury 1898, 1W | 179 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліхтарика Yajia YJ-1898-1:
- Нахил голови ліхтаря від 90° до 175°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →