Ліхтарик Yajia YJ-2833
Yajia YJ-2833 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yajia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yajia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yajia YJ-2833
Усі ціни 17 →Yajia YJ-2833 1W+12LED | 149 грн. |
Ручний універсальний акумуляторний ліхтар YAJIA YJ-2833 з бічною панеллю П | 280 грн. |
Ручний універсальний акумуляторний ліхтар YAJIA YJ-2833 з бічною панеллю С | 280 грн. |
Ручний універсальний акумуляторний ліхтар YAJIA YJ-2833 з бічною панеллю Ч | 280 грн. |
Ліхтар ручний акумуляторний YAJIA YJ 2833 Помаранчевий 3 режими | 189 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →