Ліхтарик Yajia YJ-227
Yajia YJ-227 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yajia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yajia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yajia YJ-227
Усі ціни 11 →Yajia YJ-227 1W+8SMD | 130 грн. |
Ліхтар ручний переносний Yajia YJ-227 1w+8 led | 97 грн. |
Ліхтар Ручний Акумуляторний Yajia Yj 227 (zag76363818) | 269 грн. |
Ручний ліхтар Yajia YJ227 акумуляторний 1W 8 LED | 175 грн. |
Ліхтар акумуляторний yj-227 2 режими роботи | 235 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →