Ліхтарик Yajia YJ-2827
Відео 1Фото 6 |
Yajia YJ-2827 |
|
Недорогий повнорозмірний комбінований ліхтар, який може додатково працювати в режимі настільного освітлення. Yajia YJ-2827 одягнений в повністю пластиковий корпус, але при цьому не боїться дощу. Головною особливістю даної моделі є наявність незнімного батарейного блока збільшеної ємності. Ліхтарик використовує акумулятор на 6000 мАгод, зарядний пристрій і блок живлення вбудовані в корпус.
Зарядка здійснюється від побутової електромережі 230 В. Оптична схема використовує 10 світлодіодів. Головний освітлювач побудований на базі 1 світлодіода потужністю 3 Вт, а бічна панель використовує 9 світлодіодів з серії 9SMD-LED. Час автономної роботи головного освітлювача становить 8 годин, у той час як бічна панель працює від одного заряду протягом 12 год. Час повної зарядки акумулятора становить 15 год. Для зручності експлуатації і транспортування передбачений ремінь на плече. Цей ліхтарик може стати хорошим помічником і вдома, і на роботі. Освітлювальний прилад добре себе зарекомендував і під час організації відпочинку на природі. Завдяки потужним світлодіодів і міцному корпусу ліхтарик гарантує максимально ефективне, стабільне і тривале освітлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yajia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yajia.
Купити Yajia YJ-2827
Усі ціни 12 →Yajia YJ-2827 3W+9LED | 429 грн. |
Акумуляторний прожектор світлодіодний ручний ліхтарик бездротовий Yajia YJ | 899 грн. |
Ліхтар-прожектор акумуляторний YJ-2827 ліхтарик | 850 грн. |
Прожектор світлодіодний акумуляторний ручний ліхтарик бездротовий Yajia YJ | 777 грн. |
Прожектор світлодіодний акумуляторний ліхтарик Original +9 LED збоку Yajia | 733 грн. |
Придбали такі на роботі. Майже всі зламалися протягом місяця. Половина їх протягом декількох днів. Два ремонтував, в обох згорів основний світлодіод, в одного вибухнув електролітичний конденсатор. Ліхтар незручний – надто великий. Зашитне "скло" легко заріпається і тріскається. Який сенс у такому великому рефлекторі? Бокове світло іноді це плюс, коли потрібно висвітлити велику площу. Низька надійність, Великі габарити. користуюся Yajia YJ-2827 кілька місяців |