Цифрове піаніно Yamaha CLP-735
Відео 1Фото 9 |
Yamaha CLP-735
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:256 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:38 шт.
Жорсткість:зважена
Акомпанемент:20 шт.
Всі характеристики
Характеристики CLP-735
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha CLP-735
Усі ціни 64 →Цифрові піаніно Yamaha Clavinova CLP-735 (White) | 97 333 грн. |
Цифровые пианино Yamaha Clavinova CLP-735 (Black) | 97 333 грн. |
Цифровое пианино YAMAHA CLP-735WH | 94 900 грн. |
Цифрове піаніно Yamaha CLP-735 | 81 999 грн. |
Цифрове піаніно Yamaha Clavinova CLP-735 White Ash | 97 332 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →