Цифрове піаніно Yamaha P-125a
Відео 7Фото 25 |
Yamaha P-125a
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:192 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:24 шт.
Жорсткість:зважена
Всі характеристики
Характеристики P-125a
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha P-125a
Фортепіано цифрове YAMAHA P-125A (White) | 33 780 грн. |
Yamaha P-125a B – pianino cyfrowe | 43 680 грн. |
Цифрове піаніно Yamaha P-125a BK | 31 990 грн. |
Цифрове піаніно YAMAHA P-125A (Black) | 33 780 грн. |
Yamaha P-125AB - Digital Piano | 46 360 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →