Міксер будівельний Yato YT-82607
Фото 3 |
Yato YT-82607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82607
Усі ціни 7 →Дрель-миксер Yato (YT-82607) | 4 600 грн. |
Міксер Yato YT-82607 | 3 799 грн. |
Міксер будівельний YATO (YT-82607) | 3 877 грн. |
Міксер Будівельний YATO 1600 Вт (82607) | 4 826 грн. |
Міксер будівельний YATO (YT-82607) | 3 877 грн. |
Міксер YATO мережевий 1600 Вт (YT-82607) | 4 508 грн. |
Миксер строительный YATO YT-82607 | 4 048 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →