Міксер будівельний Yato YT-82880
Фото 5 |
Yato YT-82880 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель DUT130Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі DUT130RT один акумулятор (5 Агод), зарядний пристрій і кейс в комплекті моделі DUT130RT2 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82880
Усі ціни 8 →Міксер акумуляторний Yato YT-82880 | 5 049 грн. |
Дрель-миксер аккумуляторная Yato (YT-82880) | 6 100 грн. |
Міксер акумуляторний Li-Ion YATO 18В, зарядний пристрій (YT-82880) | 5 140 грн. |
Міксер акумуляторний YATO Li-Ion (YT-82880) | 5 978 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Yato YT-82880
Ціни на Yato YT-82880 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82880 | від 5 049 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-82881 | від 3 469 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →