Садова повітродувка-пилосос Yato YT-85175
Фото 4 |
Yato YT-85175 |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85175
Усі ціни 6 →Воздуходувка аккумуляторная Yato (YT-85175) - без аккумулятора и зарядного | 3 900 грн. |
Пилосос-повітродувка садова акумуляторна Yato YT-85175 (без АКБ та ЗП) | 3 225 грн. |
Порохотяг садовий YATO (YT-85175) | 3 287 грн. |
Садовый пылесос-воздуходувка Yato YT-85175 | 3 228 грн. |
Повітродувка Акумуляторна 36 В (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА) YATO (YT-85175) | 4 105 грн. |
Пилосос садовий YATO (YT-85175) | 3 287 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →