Літня шина Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y
Yokohama Advan Sport V105 255/40 ZR18 99Y | 11 517 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y XL F4288 | 8 298 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y XL | 8 873 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y | від 4 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz | від 4 559 грн. | 6 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Run Flat | від 11 814 грн. | 2 пропозиції | ||
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y | від 8 298 грн. | 3 пропозиції | ||
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y Mercedes-Benz | від 7 730 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →