Зимова шина Yokohama Ice Guard IG60 145/65 R15 72Q
Відео 13Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Ice Guard IG60 145/65 R15 72Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Ice Guard IG60 145/65 R15 72Q
Усі ціни 31 →Шина Yokohama IceGuard IG60 145/65 R15 72Q | 2 000 грн. |
Yokohama IceGUARD iG60 145/65 R15 72Q | 2 066 грн. |
Yokohama IceGUARD iG60 145/65 R15 72Q | 2 049 грн. |
YOKOHAMA Зимова шина YOKOHAMA Ice Guard IG60 145/65R15 72Q | 2 119 грн. |
Зимние шины Yokohama Ice Guard iG60 145/65 R15 72Q 1001293747 | 2 120 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо