Заглибний насос Pedrollo VX 10/35
Pedrollo VX 10/35 продуктивніпоплавковий вимикач 18 м³/год кабель 10 м 400 В 24 м³/год 8 м 400 В кабель 10 м27 м³/год 15 м 400 В кабель 10 м30 м³/год 11 м 400 В кабель 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo VX 10/35
Усі ціни 6 →Дренажний насос Pedrollo VXm 10/35 ST 48SGV96C0A1U | 19 814 грн. |
Pedrollo VXm 10/35 5m | 11 379 грн. |
Занурювальний фекальний насос Pedrollo VXm 10/35-N (48SGV91A0A1) | 13 677 грн. |
Pedrollo VX 10/35 10m (3x400) | 11 953 грн. |
Pedrollo VXm 10/35 Насос Фекальний (24 м, 11 м, 0.75 кВт) | 13 588 грн. |
Погружной фекальний насос Pedrollo VXm 10/35-N (48SGV91A0A1) | 14 232 грн. |
Модифікації моделі:
- Моделі з індексом M — оснащені двигуном монофазний
Модификації Pedrollo VX 10/35
Ціни на Pedrollo VX 10/35 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo VX 10/35 | від 11 379 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo VX 10/50 | від 11 475 грн. | 9 пропозицій | ||
Pedrollo VX 15/35 | від 14 206 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo VX 15/50 | від 14 514 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →