Будівельний фен Forte HG 2000-2V 30797
Forte HG 2000-2V 30797 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte HG 2000-2V 30797
Усі ціни 15 →Термовоздуходувка Forte HG 2000-2V (30797) | 1 083 грн. |
Forte HG 2000-2V 60350550С (30797) | 1 381 грн. |
Фен технический Forte Hg 2000-2V | 1 115 грн. |
Forte HG 2000-2V 60350550С (30797) | 1 379 грн. |
Будівельний фен Forte HG 2000-2V (30797) | 1 353 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →