Стедікам Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Відео 26Фото 11 |
Zhiyun Crane M2S Combo Kit Combo Kitбазова |
|
OLED дисплей. Вбудоване підсвічування (1000 лм), 5 рівнів яскравості, 4 колірні фільтри.
Незнімний акумулятор. Робоча температура – від -10° до 45°C. У комплектації Combo додатково входять рюкзак для перенесення, тримач для смартфона та збільшений трипод (звичайний трипод у стандартній комплектації).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Zhiyun CRANE M2S Combo | 10 985 грн. |
Стабилизатор для камеры Zhiyun Crane M2S Combo | 12 369 грн. |
Стабілізатор відеозйомки Zhiyun Crane M2S Combo [88905] | 13 749 грн. |
Стабілізатор для камери Zhiyun Crane M2S Combo | 12 363 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Ціни на Zhiyun Crane M2S Combo Kit |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M2S Combo Kit | від 10 985 грн. | 4 пропозиції | ||
Zhiyun Crane M2S | від 10 303 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →