Стедікам Zhiyun Crane M3S
Відео 26Фото 11 |
Zhiyun Crane M3S Comboстандарт |
|
Сенсорний кольоровий дисплей OLED. Вбудоване підсвічування 1000 лм з настроюваною температурою свічення (2700–5500 K). Можливість роботи стабілізатора під час заряджання. Функція керування затвором через Bluetooth.
До комплектації Combo додатково входить рюкзак.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Crane M3S
Стедикам Zhiyun Crane-M 3S - стабилизатор для камеры | 12 399 грн. |
Монопод-стабилизатор Zhiyun Crane M3S | 13 329 грн. |
Стедікам Zhiyun Crane-M 3s - стабілізатор для камери | 12 399 грн. |
Монопод-стабілізатор Zhiyun Crane M3S | 13 323 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Crane M3S
Ціни на Zhiyun Crane M3S |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M3S Combo | від 17 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Zhiyun Crane M3S | від 12 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →