Аудіоінтерфейс Zoom U-22
Відео 19Фото 6 |
Zoom U-22 |
|
Для живлення потрібні 2 батареї АА або додатковий адаптер, а також комплект для підключення камери Apple iPad або адаптер Lightning-to-USB для підключення до iPhone/iPad. При записі через роз'єм LINE IN комбінований вхід XLR відключається.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zoom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zoom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zoom U-22
Усі ціни 9 →Звукова карта Zoom U-22 283507 | 2 983 грн. |
Аудіоінтерфейс Zoom U-22 | 3 678 грн. |
Zoom U-22 283507 | 2 983 грн. |
Аудиоинтерфейс Zoom U-22 | 3 978 грн. |
USB аудіоінтерфейс Zoom U-22 | 3 949 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
U-22 може записувати по одному входу за один раз. При записі через роз'єм LINE IN вхід XLR/TRS вимикається.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →