Смартфон ZTE Blade A53 32 ГБ / 2 ГБ
Фото 9 |
Закрити
Шапка
ZTE Blade A53 32 ГБ / 2 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A1
Камера:13 МП
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:194 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити ZTE Blade A53 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 25 →ZTE Blade A53 2/32GB Green | 2 699 грн. |
Смартфон Zte Blade A53 2/32GB Green (UA UCRF)Дисплей: 6.52 IPS (1600x720) / Процесор: Spreadtrum SC9863A / Оперативна пам'ять: 2 ГБ / Вбудована пам'ять: 32 ГБ / Слот для... щекарт пам'яті: microSD (до 256 ГБ) / Камера: подвійний 13 Mп + 5 Mп / Автофокус / Dual LED спалах / фронтальний 5 Мп / Комунікації: microUSB / Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n) / Bluetooth 4.2 / GPS (GLONASS, GALILEO) / NFC / Батарея: 4000 мАг / Вага: 203 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 999 грн. |
ZTE Blade A53 2/32GB Grey 00000032552-0496.5", 1600 х 720, 60 Гц, CPU - Unisoc SC9863A, 2 Gb, 32 Gb, 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI,... щеNFC, 4000 mAh, FM-радіо, гіроскоп, сірий Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 999 грн. |
Смартфон Zte Blade A53 2/32GB Green (UA UCRF)Дисплей: 6.52 IPS (1600x720) / Процессор: Spreadtrum SC9863A / Оперативная память: 2 ГБ / Встроенная память: 32 ГБ / Слот для... щекарт памяти: microSD (до 256 ГБ) / Камера: двойная 13 Mп + 5 Mп / Автофокус / Dual LED вспышка / фронтальная 5 Мп / Коммуникации: microUSB / Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n) / Bluetooth 4.2 / GPS (GLONASS, GALILEO) / NFC / Батарея: 4000 мАч / Вес: 203 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 999 грн. |
ZTE Blade A53 2/32GB Green ZTE Blade A53 2/32Gb NFC Green 6.52\" IPS 4000 | 3 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія ZTE Blade, Voyage (середні та бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 4 160 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 4 011 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 4 075 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 3 465 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 903 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАгод, 174 г
від 4 407 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 2 323 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 166 г
від 1 487 грн.
компактний, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 3 223 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 185 г
від 2 100 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3200 мАгод, 156 г
від 3 399 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 3 638 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 2 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 1 696 грн.
компактний, 4.95 ", 196 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 8 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 1 859 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод
від 1 499 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 2600 мАгод, 160 г
від 3 975 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 2 499 грн.
6.3 ", 178 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 201 г
від 3 627 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 5 199 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
АксесуариВсі аксесуари для ZTE Blade A53 →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 753 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 2 900 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 194 г
від 2 876 грн.
6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G80, камера: 4 модулі, 13 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 198 г
від 2 624 грн.
6.22 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г