Смартфон UMIDIGI C1 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 4Фото 8 |
UMIDIGI C1 32 ГБ / 2 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT6739
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5150 мАгод
Вага:192 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UMIDIGI C1 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 44 →Umidigi C1 2/32Gb blue | 3 090 грн. |
Umidigi C1 2/32GB Matte Silver | 3 124 грн. |
Смартфон Umidigi C1 2/32Gb blue | 3 168 грн. |
UMIDIGI C1 2/32GB Matte Silver 4614625637orig | 3 399 грн. |
Смартфон Umidigi C1 2/32GB Starry Black | 3 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →