Смартфон UMIDIGI G1 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 28Фото 7 |
Закрити
Шапка
UMIDIGI G1 32 ГБ / 2 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT6739
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5150 мАгод
Вага:195 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UMIDIGI G1 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 35 →Umidigi G1 2/32GB BlackСмартфон SIM+SIM або карта пам'яті екран: 6,52" IPS 1600х720 вбудована пам'ять: 32 ГБ оперативна пам'ять: 2 ГБ пр... щеоцесор: MediaTek MT6739 ОС: Android 12 акумулятор: 5150 мАч (незнімний) камера: 13 (f/2. (f/2.2, сенсор глибини) Мп колір: чорний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 232 грн. |
UMIDIGI G1 2/32GB Galaxy Blue MJ-057662UMIDIGI G1Легенда починаєтьсяСЯЮЧ Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 3 499 грн. |
Смартфон UMIDIGI G1 2/32GB Galaxy Blue | 3 240 грн. |
Смартфон Umidigi G1 2/32GB Starry Black | 3 199 грн. |
Umidigi G1 2/32GB Starry BlackДисплей: 6.52" / IPS LCD (1600x720 точек) / Процессор: Mediatek MT6739 + PowerVR GE8300 / Оперативная память: 2 Гб / Встроенн... щеая память: 32 Гб / microSD - до 256 Гб / Камера: 13+2Мп + фронт 5Мп / Батарея: 5150 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 3 464 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія UMIDIGI G&C (ультрабюджет)Порівняти в таблиці →
від 3 170 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 3 946 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
від 3 199 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 195 г
від 3 899 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
від 3 036 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
від 3 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
від 3 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
від 3 399 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
АксесуариВсі аксесуари для UMIDIGI G1 →
Відеоогляди
UMIDIGI G1 / UMIDIGI C1 - Обзор. Распаковка. Цена - $79.99
12 липня 2022992 перегляда
Umidigi C1/G1 MAX или унижение для Xiaomi в ультрабюджетном сегменте.
30 червня 20231 904 перегляда
UMIDIGI A7Pro //РАЗБОР смартфона, обзор ИЗНУТРИ + Микроскоп
20 серпня 202013 848 переглядів
UMIDIGI G1 / UMIDIGI C1 - Супер Цена - $79.99 ( с 27.07.2022 )
19 липня 20221 025 переглядів
КРУТОЙ СМАРТФОН ЗА 99$. Дисплей 6,52. 6/128, аккумулятор 5150 мАч. UMIDIGI C1 Max и UMIDIGI G1 Max.
31 жовтня 202210 592 перегляда
UMIDIGI G1 Tab Kids Tablet PC 10.1 inch
19 жовтня 2023332 перегляда
UmiDiGi G1 MAX and C1 Max for Gaming in Sri Lanka
5 березня 2023129 915 переглядів
ලංකාවේ අඩුවෙන්ම ගන්න පුළුවන් Gaming Phone දෙක | UmiDiGi C1 Max & G1 Max in Sri Lanka 6GB Ram + 128Gb
4 травня 202370 549 переглядів
UMIDIGI G1 MAX 6GB RAM සුපිරි ගේමින් ෆෝන් එක රැ 7000/- කින් මිල අඩු උනා
18 червня 20239 047 переглядів
UMIDIGI G1 මිල තවත් අඩුඋනා / ලංකාවෙි ඕනෑම තැනකට ඩිලවරි පහසුකම් ඇත / තෑගිත් එක්ක සුපිරියක්
11 червня 20236 728 переглядів
UMIDIGI G1 Review - Should you buy this?
8 жовтня 202215 581 перегляд
UMIDIGI Smart Phone Series In Sinhala. සිංහලෙන් | G1 MAX , C1 MAX , C1 , A13S.
7 березня 20236 402 перегляда
UMIDIGI G1 MAX හැමෝම හොයන 6GB RAM තියන සුපිරි ගේමින් ෆෝන් එක
27 березня 20232 903 перегляда
UMIDIGI G1 3GB අලුත් version එක පිස්සු හැදෙන මිලකට
25 березня 20233 179 переглядів
UMIDIGI C1 MAX &G1 MAX 6GB/128GB අඩුවට තියන සුපිරි ගේමින් ෆොන් එක
10 березня 20232 647 переглядів
UMIDIGI G1 MAX 6GB RAM සුපිරි ගේමින් ෆෝන් එක රැ 7000/- කින් මිල අඩු උනා
26 липня 20231 084 перегляда
ලංකාවෙදි අඩුවට ගන්න පුළුවන් Gaming Phone දෙක | UMIDIGI C1 Max & G1 Max in Sri Lanka 6GB Ram + 128GB
5 травня 20231 053 перегляда
UMIDIGI G1 Mobile Unboxing and Full Review..
28 липня 2023171 перегляд
UMIDIGI F3 5G - Unboxing & Hands-On
17 серпня 20228 487 переглядів
UmiDiGi C1 G1 and A13 Pro in Sri lanka
2 березня 2023311 889 переглядів
UMIDIGI G1&C1 - Unboxing & Hands-On
12 липня 20224 969 переглядів
UMIDIGI C1 / G1 #unboxing #shorts
24 березня 20237 490 переглядів
What can you get for 150$? Umidigi G1 Max unboxing review; camera comparaison and test; gaming test
8 квітня 20233 576 переглядів
2022 UMIDIGI A13 Pro Smartphone Unboxing & Overview! (48MP Sony Camera)
26 квітня 20226 549 переглядів
Umidigi G1 vs Umidigi C1
24 червня 20226 343 перегляда
UMIDIGI A13 Pro - Unboxing & Review
22 квітня 202226 920 переглядів
Umidigi G1 - First Impressions, Specs And Price
20 червня 20222 027 переглядів
Umidigi C1 and G1
10 грудня 2022761 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 192 г
від 2 943 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 2 799 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 2 999 грн.
6.53 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 194 г
від 2 920 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 184 г
від 2 753 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 3 499 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5180 мАгод, 184 г
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 188 г
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 2 699 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 194 г
від 2 279 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 3 349 грн.
6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 175 г