Твердопаливний котел Zubr Mini 18 18 кВт (260720221453)
Відео 3Фото 13 |
Zubr Mini 18 18 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:18 кВт, площа ~ 144 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 133 мм
Регулятор тяги купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Mini 18
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr Mini 18 18 кВт
Усі ціни 7 →Твердотопливный котел Zubr Mini 18 | 29 500 грн. |
Твердопаливний котел Zubr Mini 18 кВт 260720221453 | 29 500 грн. |
Зубр Зубр Mini 18 квт | 36 875 грн. |
Котел твердопаливний шахтний Zubr Mini 18кВт | 29 500 грн. |
Zubr Mini 18 кВт | 25 590 грн. |
Котел твердопаливний шахтного типу Zubr Mini 18 кВт 66859 | 29 500 грн. |
Котел твердопаливний Zubr Mini 18 кВт | 29 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zubr Mini 18
Ціни на Zubr Mini 18 |
---|---|---|---|---|
Zubr Mini 10 10 кВт | від 22 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Zubr Mini 12 12 кВт | від 23 490 грн. | 7 пропозицій | ||
Zubr Mini 15 15 кВт | від 24 790 грн. | 6 пропозицій | ||
Zubr Mini 18 18 кВт | від 25 590 грн. | 7 пропозицій | ||
Zubr Mini 20 20 кВт | від 26 390 грн. | 6 пропозицій | ||
Zubr Mini 25 25 кВт | від 27 690 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →