Теплоакумулятор для котла Drazice NAD 500 v3 500 л
Drazice NAD 500 v3 |
|
V3 – баки без внутрішнього резервуара з фланцем для монтажу нагрівального елемента TPK або без фланця, тільки з патрубками.
Можуть поставлятися з ізоляцією з поліуретанової піни товщиною 100 мм Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NAD 500 v3 500 л
Усі ціни 6 →Drazice Drazice NAD 500 v3 | 27 369 грн. |
Ізоляція Neodul LB PP 80 mm для ємностей Drazice NAD 500 v3 (6231912) 6231 | 20 260 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NAD 500 V3 121380387 | 28 492 грн. |
Буферна ємність Drazice NAD 500 V3 | 29 997 грн. |
Drazice Буферна ємність Drazice NAD 500 v3 1213803287 | 37 990 грн. |
Drazice Drazice Термоізоляція для NAD 500v3 | 13 921 грн. |
Модификації Drazice NAD 500 v3
Ціни на Drazice NAD 500 v3 |
---|---|---|---|---|
Drazice NAD 300 v3 300 л | від 20 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Drazice NAD 500 v3 500 л | від 13 921 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice NAD 750 v3 750 л | від 29 990 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice NAD 1000 v3 1000 л | від 25 069 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →