Ваги Zwilling 53011-053-0
Відео 4Фото 7 |
Zwilling 53011-053-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling 53011-053-0
Ваги кухонні електронні Zwilling Enfinigy 53011-053-0 Black | 2 347 грн. |
Zwilling Ваги кухонні цифрові 245 х 188 х 2 см чорні Enfinigy Zwilling 530 | 2 340 грн. |
Ваги кухонні цифрові, чорні Enfinigy Zwilling 24,5 х 18,8 х 2 см (53011-05 | 2 574 грн. |
Ваги кухонні електронні Zwilling Enfinigy 53011-053-0 Black | 2 337 грн. |
Весы кухонные электронные Zwilling Enfinigy 53011-053-0 Black | 2 343 грн. |
Відеоогляди
У комплекті micro USB кабель для зарядки.
Модификації Zwilling 53011-053-0
Ціни на Zwilling 53011-053-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling 53011-055-0 | від 2 340 грн. | 2 пропозиції | ||
Zwilling 53011-054-0 | від 2 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Zwilling 53011-051-0 | від 2 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Zwilling 53011-053-0 | від 2 337 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →