Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 золотистий
Відео 4Фото 7 |
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 |
|
Електрочайник із лінійки професійної кухонної техніки Enfinigy Pro від популярного Zwilling. Внутрішні поверхні колби – суцільна харчова сталь із безшовною конструкцією. Нержавіюча сталь знаходиться і в основі сита, що фільтрує. Чайник забезпечений функцією стерилізації. Після нагрівання апарат зможе підтримувати температуру кипіння ще протягом 30 хвилин! Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 має зручну систему регулювання необхідного рівня нагрівання води: 40, 60, 70, 80, 90 та 100 °C.
Апарат створює оптимальні умови для якісного заварювання практично будь-якого сорту чаю та кави. Пристрій розроблено з розрахунком на зручну та безпечну роботу з окропом. Так, при первинному відкриванні кришки горловина розкривається на 70°, що запобігає інтенсивному виходу пари у бік користувача. Також звернемо увагу на те, що модель оснащена розширеною платформою зі зручною сенсорною панеллю керування. Для корпусу передбачено додаткове зовнішнє облицювання, яке покращує теплоізолюючі властивості чаші.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Купити Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 золотистий
Усі ціни 6 →Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 | 6 688 грн. |
Електрочайник Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 | 7 571 грн. |
Zwilling Електрочайник 15 л 1850 Вт золотистий Enfinigy Zwilling 53006-006 | 6 300 грн. |
Електрочайник Zwilling J.A. Henckels Enfinigy Pro 53006-006-0 | 7 524 грн. |
Електрочайник Zwilling J.A. Henckels Enfinigy Pro 53006-006-0 | 8 337 грн. |
Електрочайник, золотистий Enfinigy Zwilling 1,5 л 1850 Вт (53006-006-0) | 6 931 грн. |
Модификації Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0
Ціни на Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy Pro 53006-006-0 золотистий | від 6 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-005-0 рожевий | від 5 808 грн. | 4 пропозиції | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-000-0 сріблястий | від 5 673 грн. | 8 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy Pro 53006-002-0 чорний | від 6 345 грн. | 9 пропозицій |