Ваги Beurer KS 52
Beurer KS 52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer KS 52
Усі ціни 7 →Весы кухонные Beurer KS 52 | 2 219 грн. |
Кухонні ваги Beurer KS 52 | 2 219 грн. |
Весы кухонные Beurer KS 52 | 2 219 грн. |
Beurer KS 52 KS52 | 2 219 грн. |
Ваги кухонні BEURER KS 52 | 2 219 грн. |
Ваги кухонні Beurer KS 52 | 2 441 грн. |
Ваги кухонні Beurer KS 52 | 2 199 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг Beurer KS 52:
- Висота індикації цифр — 16 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →