Заварний чайник Zwilling Enfinigy 53102-500-0 білий
Відео 1Фото 13 |
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 білий чорний |
|
10 програмних налаштувань і 6 рівнів температури. Таймер і чайна вставка з вбудованою в кришку ручкою для легкого вилучення і піддоном для збору крапель. Базова станція 360° з вбудованим відсіком для кабелів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zwilling Enfinigy 53102-500-0 білий
Усі ціни 6 →Електрочайник Zwilling Enfinigy 53102-500-0 | 6 072 грн. |
Електрочайник Zwilling Enfinigy 531025-00-0 | 8 173 грн. |
Електрочайник Zwilling Enfinigy 531025-00-0 53102-500-0 | 6 997 грн. |
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 | 7 434 грн. |
Электрочайник Zwilling Enfinigy 531025-00-0 | 6 993 грн. |
Електрочайник Zwilling Enfinigy 531025-00-0 | 6 987 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zwilling Enfinigy 53102-500-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53102-500-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53102-500-0 білий | від 6 072 грн. | 6 пропозицій | ||
Zwilling Enfinigy 53102-501-0 чорний | від 7 011 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →